Tesislerimiz


Merkez binamız İstanbul’un sahil kasabasını andıran en şirin ilçelerinden biri olan Silivri’de bulunmaktadır.

Hastanelere 2 km., şehir merkezine 4 km. uzaklığıyla kolay ulaşılabilir konumda olan merkezimiz beş yıldızlı otel standartlarında, deniz manzaralı odalarıyla hastalarımıza konforlu bir yaşam sunmaktadır. 

Odalarımız minimum 30 metrekare büyüklüğünde olup, her odada tuvalet ve banyo, yangın dedektörü, merkezi ısıtma ve soğutma, havalandırma bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak TV, mini buzdolabı, saç kurutma makinası ve kasa sunulmaktadır.

Merkezimiz; hastalarımızın spor yapabilecekleri kapalı spor salonu, kültürel ihtiyaçlarını giderebilecekleri sinema ve tiyatro salonu, becerilerini geliştirebilecekleri el işi atölyesi, yeteneklerini keşfedebilecekleri resim atölyesi, meraklarını giderebilecekleri kütüphanesi, sosyal ihtiyaçlarını giderebilecekleri TV salonu, kafeterya ve özür guruplarına göre farklı çok amaçlı salonlarıyla kaliteli bir yaşam alanı sunmaktadır.

Hastalarımızın güvenliği için dört tarafı perde duvar ve dekoratif çit ile çevrili bahçemizde basketbol sahamız ve dış mekan spor aletlerimiz mevcuttur.

Hastalarımızın keyifli vakit geçirebilecekleri kapalı ve açık teraslarımız mevcuttur.

Yemek, modern donanımlı mutfağımızda deneyimli aşçılarımız tarafından kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Merkezimizde tam donanımlı çamaşırhane de bulunmaktadır. Merkezimizde hastalarımızın güvenliği için ortak kullanım alanları ve bahçe kapalı devre kamera sistemiyle 24 saat izlenmekte ve kayıt edilmektedir.